Stęszew
Izolacja domowa pozwala zaoszczędzić (...)
Izolacja z pianki natryskowej działa poprzez uszczelnienie budynku, aby ograniczyć ucieczce klimatyzowanego powietrza i zapobiec przedostawaniu się niepożądanego powietrza zewnętrznego do domu. Izolacja natryskowa to całkowicie przylegająca izolacja, która jest natryskiwana na poddasze, na wnęki ścienne, zapewniając ciągłą barierę dla powietrza i wilgoci. Pianka natryskowa umożliwia efektywne wykorzystanie systemu HVAC (klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie) i pomaga regulować wahania temperatury i wilgotność w domu.
W świecie izolacji pianą pur wyróżniamy dwa rodzaje pianki natryskowej. Piana otwartokomórkowa - Ulepszenie wydajności w porównaniu z tradycyjną izolacją, zapewniająca całkowicie przylegającą barierę powietrzną, która niweluje mostki termiczne poprzez uszczelnienie całej przegrody izolacyjnej. Piany otwartokomórkowe stosuje się w przypadku ocieplenia poddasza oraz całego domu szkieletowego (stalowego i o konstrukcji drewnianej). Drugim rodzajem jest zamkniętokomórkowa pianka natryskowa, która oferuje najwyższą wydajność izolacji, barierę powietrzną i wilgocią oraz dodatkową integralność strukturalną. Zalecane wykorzystanie piany jest na izolacje fundamentów, izolacje przemysłowe, izolacje posadzki pod ogrzewanie podłogowe, izolacje przeciwskropleniowe etc.
Zalety pianki pur:
Podjęcie decyzji o izolacji domu za pomocą izolacji z pianki natryskowej, niezależnie od tego, czy jest to nowy dom, remont lub dobudowa do istniejącego domu, czy starszy dom, który wymaga wymiany obecnej izolacji, jest bardzo ważny. Jest prawdopodobne, że spędziłeś dużo czasu na analizowaniu zalet i wad każdego rodzaju izolacji, a po dokonaniu wyboru ma sens tylko to, że chcesz, aby wszystko poszło dobrze, za pierwszym razem.
Najlepszym sposobem na to jest upewnienie się, jest zatrudnienie licencjonowanego wykonawcy izolacji natryskowej w celu zainstalowania nowej izolacji, takiego jak Spray Foam instalujących natryskową piankę pur. Zadzwoń i porozmawiajmy!
Izolacja domowa pozwala zaoszczędzić (...)
Powietrze wpływa i wypływa z budynku (...)